גרבי ברך

מה זה גרבי ברך?

המאמר באדיבות https://puzmak.co.il

מהשם ניתן להבין כי אלו הם גרביים אשר מגיעים עד הברך. לגרבי ברך שימושים שונים, אם זה כדי להתחמם בחורף או פשוט בשביל 'לדפוק הופעה'. בתחום האופנה גרבי הברך לא באמת נעלמו לאורך השנים והם מלווים אותנו בשימושים שונים עד היום. אז מה הם השימושים השונים בגרבי ברך?

תחפושות

פורים זהו הזמן בשנה בו גרבי הברך מככבים כמעט בכל מקום וכמעט על כל אחד. אם מדובר בתחפושת של דבורה, שלד או אפילו סוכרייה על מקל. בחג פורים גרבי הברך מקבלות במה רצינית ונרכשות ללא הרף באינספור צבעים, צורות וסוגי בד שונים. 

מגפיים גבוהים בחורף

כשדיברנו על 'לדפוק הופעה' התכוונו גם בחורף. מי לא אוהבת את הסטייל המושלם שיש לחצאית או שמלה קצרות ומגפיים סופר ארוכות לשמור על החום בחורף וגם להראות מדהים?!
מי מכן שכבר ניסתה – ללכת עם מגפיים גבוהות בלי גרב באורך תואם, זו לא חוויה נעימה במיוחד.

גרבי ברך לטיסה

גרבי הברך אינם משמשים רק כפריט לבוש אופנתי אלא קיימים גם גרביים המיועדים לטיסות, לשיפור זרימת הדם בגוף. אל תשאלו אותי איך זה עובד, אבל העובדות מדברות בעד עצמן – זה עובד !

גרבי ברך לריקוד

חוץ מתחום הרפואה והאופנה, גם בהיבט המקצועי יותר דרבי הברך יודעים לתת מענה. לא פעם תוכלו לראות רקדנים ורקדניות משתמשים בגרבי ברך בחזרות ומופעים גם כן. אם כחלק מלבוש ההופעה ואם בחזרות על מנת לשמור על הברכיים.

גרבי ברך לפינוק בחורף

סוף סוף הגענו לשימוש האהוב עליי ביותר. החורף מגיע ואיתו הקור והסבל. אך אל דאגה, גרבי ברך צמריריים, נעימים ובעיצובים סוף כבר מתחילים להגיע לחנויות. משם הדרך לספה הנוחה והנטפליקס כבר כל כך קצרה!


בשורה התחתונה – אם יש פריט שימצא את מקומו בכל ארון זה כנראה יהיה גרבי ברך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: